Šikovné igelitové obálky z odolného plastu

Plastové obálky sú unikátnym vynálezom modernej dobe, spoľahlivo pomáhajú pri zasielaní a preprave napríklad textilného tovaru, tlačovín, rôznych drobných predmetov bez ostrých hrán, sú cenovo výhodnejšie ako kartóny. Moderné prevedenie plastových obálok je ekologické, ich výroba je z recyklovateľného plastu – polypropylénovej pevnej fólie, ktorá odoláva vlhku, teplote, prachu, znečisteniu a roztrhnutiu a aj preto majú široké využitie.

Moderné a originálne igelitové obálky sú u zákazníkov obľúbené, najmä v rozmáhajúcej sa dobe online nákupov a online zasielaní tovaru. Výber je nielen z rôznych veľkostí, ale aj pestrých farieb ako napríklad ružová, žltá, červená, zelená alebo pomarančová, vďaka ktorým sú obálky atraktívne a zvyšujú image distribútorským firmám.

farebné obálky

Priam unikátne sú plastové obálky s uškom, ktoré nielenže pevne uzavriete, ale aj zavesíte, označíte a máte prehľad.

Ponúkané plastové obálky sú vo vnútri potiahnuté diskrétnou čiernou fóliou, ktorá ešte viac zvyšuje diskrétnosť nepriehľadnej obálky a zaručuje tak zachovanie jej poštového tajomstva.

Všetky obálky, bez rozdielu veľkosti, farby, prevedenia majú mimoriadne spoľahlivé uzatváranie pomocou samolepiaceho prúžku s dostatočnou vrstvou lepidla, takže obálky sa ľahko preložia, uzatvoria a po pár sekundách sú hermeticky uzavreté.

Takisto aj zvary v rohoch a na dne sú pevné, veľa udržia, obsah z nich nevypadne a je na nich spoľahnutie.

robustné kartóny

Pri výbere a objednávke je cenovo výhodnejšia ponuka pre 100 ks balenie, ale v prípade menšieho záujmu určite oceníte aj balenia po 10 alebo 50 kusov.

Vďaka plastovým obálkam zlacnela aj cena doručenia, predsa len v porovnaní s robustnejším kartónom zaberie výrazne menej miesta, je praktickejšia a ľahšie sa s ňou manipuluje.

Bola by škoda nevšimnúť si ich a nevyužiť ich praktickú silu a všestranné využitie.