Plastové boxy budúcnosti

Schoeller Allibert je skúsená, profesionálna firma pôsobiaca na Slovensku už 60 rokov s alternatívnymi riešeniami vo výrobe a distribúcii až k zákazníkovi. Zaoberá sa výrobou inovatívnych plastových obalov využiteľných najmä v priemyselnom či obchodnom sektore. Plastové debničky s úložným priestorom zodpovedajú najvyšším priemyselným štandardom a vďaka svojej variabilite a bezpečnosti sú pre vás ideálnou voľbou v akejkoľvek oblasti pôsobenia. Samozrejmosťou je dodržiavanie hygienických noriem a zároveň majú praktický, moderný dizajn. Záleží nám na kvalite produktov a spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste.

plastové boxy priemysel

V čom spočíva hlavná výhoda našich produktov? Ide nám predovšetkým o ochranu vášho tovaru pred nepriaznivými vplyvmi, či už poškodením, koróziou, kontamináciou alebo znečistením pri manipulácii, ale aj pri preprave. Sú vyrobené len z kvalitných materiálov – polyetylénu a polypropylénu, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. U našich produktov je vysoká kompatibilita s automatizovanými procesmi a navyše sa jednoducho čistia a udržujú. Vysoká ekologická hodnota produktov spočíva v ich recyklovateľnosti, A teda sú šetrné voči životnému prostrediu.

prepravky

V rámci plastových obalov umožňujeme variabilitu produktov, to znamená množstvo farebných kombinácií, veľkostí podľa funkčnosti a použitia, pričom sa riadime podľa štandardizovaných modelov. Pri plastových boxoch je možná ich skladovateľnosť, zasúvanie a stohovanie, a teda pomerne efektívne a univerzálne využitie. Vďaka týmto vlastnostiam sa naše produkty často využívajú v priemyselnej výrobe či obchodoch, najmä v automobilovom priemysle, ale aj potravinárstve či poľnohospodárstve. Stohovateľné zasúvacie plastové boxy si môžete vybrať z produktovej rady Integra, Kaiman, Maxinest či iných modelov a zároveň si môžete nastaviť jednotlivé parametre (vonkajšia a vnútorná výška, šírka či dĺžka). Na našej webstránke nájdete podrobné údaje o produktoch a aj možnosti ich objednania.