Moderné zábradlie na schodisko?

Viac podlažné domy si vyžadujú narozdiel od bungalovu jednu dôležitú vec. Je to zábradlie. Zábradlie na dome dokáže zohrať skutočne veľkú úlohu. Jednak plní najmä bezpečnostnú funkciu a to ako v prípade schodiska v exteriéri, tak aj v prípade toho interiérového. Aj keď v poslednej dobe môžeme vidieť schodiská, ktoré nemajú žiadne alebo minimálne dizajnové zábradlie, vôbec to nie je bezpečné a ani praktické. Aj v prípade, že nemáte deti, ste mladý a myslite si, že zábradlie je zbytočný prvok v domácnosti, v niektorých prípadoch dokázalo zábradlie aj zachrániť život. Zábradlie však môže byť aj krásny dizajnový prvok.

nerezové zábradlie

Tajomstvom je nerez. Drevené zábradlia majú svoju najväčšiu slávu už bohužiaľ za sebou. Teraz prichádza rad na moderný antikor. Antikor svojim vzhľadom a prevedením dokonale zapadá do dnešného konceptu minimalizmu. Neutrálna strieborná farba, tenké a jednoduché prevedenie. Dizajn je len jednou stránkou, prečo sa nerezové zábradlie objavuje čoraz častejšie na schodiskách rodinných domov. Veľkú roku výberu práve tohto materiálu na zábradlie sú jeho bezkonkurenčné vlastnosti. Pevný materiál je v prípade zábradlia nevyhnutnosťou. Výhodou je tiež minimálna údržba. Antikor nezachádza, ani sa neobíja. Jedinou vašou upratovaciu povinnosťou bude antikorové zábradlie občas vyčistiť a zbaviť ho prípadnej špiny a baktérií, keďže sa ho denne chytajú desiatky rúk.

nerezové zábradlie

Verím, že nerezové zábradlie na schody očarilo aj vás. Pomocou moderných materiálov ako sú nerez, sklo či mramor môžete aj vy zariadiť svoju domácnosť ako z katalógu. Správna kombinácia materiálov môže byť pastvou pre oči vašej návštevy. Pokiaľ ste sa rozhodli, že aj vaša nehnuteľnosť si zaslúži moderný vzhľad, navštívte stránku lmmont.sk, kde sa môžete inšpirovať rôznymi prevedeniami nerezového zábradlia na schodisko.