Nie módny hit za každú cenu, ale dobre padnúce odevy sú pre nás najlepšou voľbou

Nie je možné spočítať, koľko štýlov v móde sa už premlelo a ktorý je najpopulárnejší, pretože každá generácia má vlastnú predstavu o tom, čo je pekné a k tomu sa vyjadrujú aj módni tvorcovia, ktorí prinášajú trendy, aby sme mali jasno v tom, čo bude v jednotlivých sezónach naozaj hitom. Prinášajú aj staronové štýly, vracajú sa niektoré trendy, ale s menšími obmenami.

Tričko v nevšednej kombinácii

Stálicou však okrem džínsov zostávajú aj tričká, tých nájdete v šatníkoch neúrekom. Patria totiž ku kúsku, ktorý je možné ušiť na milión spôsobov, stále sa však naňho budeme spoliehať pri obliekaní každý deň. Univerzálnosť je jeho najcharakteristickejšia vlastnosť či má krátky rukáv alebo nejakú potlač, skvelo sa hodí Dámske tričko CLAIRE 200 k svetrom, košeliam, bundám, sakám, s nimi vytvára elegantné alebo ležérne dvojice, vhodné aj na niektoré príležitostí, ktoré si nevyžadujú black tie.

Klasika je zlatý stred a vytrhne nás z nepríjemnej situácie, keď opäť začneme panikáriť, že si nemáme čo na seba obliecť. BIG STAR a jeho eshop pomôže zákazníkom doplniť chýbajúce kúsky v podobe tričiek najrozmanitejších štýlov a farebností, určite vás očarí napríklad pohodlné, ale nie oversize tričko CLAIRE 200. Komfortný strih s okrúhlym výstrihom, ktorého lem je riasený a z rovnakého materiálu ako tričko, minimalistický vzhľad v tradičnom strihu a peknej, napríklad žltej farbe, dodá aj šedivému dňu príjemný podtón. Na čelnej strane trička je jednofarebná výšivka, no nie je nápadná, ale dotvára elegantnejší štýl trička.

Nikdy nesklame čierna a biela farba

Materiál je veľmi príjemný a nebude prekážať ani nositeľkám, ktoré majú obavy zo škriabania, pretože je z pleteniny, skladá sa z 95% bavlny a 5% elastanu, vyžaduje si pranie pri teplote maximálne do 30°C len s odevmi podobnej farby, je možné ho žehliť, ale z rubovej strany, nebieliť a ani chemické čistenie sa neodporúča. Po dodržaní týchto odporúčaní bude tričko CLAIRE pekné a v pôvodnom tvare dlhý čas.