Svadobné oznámenie – Prvá vec, čo hostia uvidia

Pozvanie na svadbu nás vždy poteší. Lásku dvoch ľudí treba spojiť poriadnym zväzkom a tým je svadba. Hoci pre niektorých je to len papier, je dosť dôležitý. Nielen pre imidž, ale aj právne. Pri pozvaní na svadbu je to práve svadobné oznámenie, ktoré uvidí hosť ako prvé.

Podľa môjho skromného názoru by teda svadobné oznámenie malo určovať dizajn a farbu svadby. Aby si hostia vedeli predstaviť do akých farieb bude daná svadba ladená. Možno sa chcú obliecť do tých farieb alebo chcú vyniknúť a radi si vyberú inú farbu, ktorá im to umožní. Preto oznámenie, ktoré je len na rýchlo zbúchané, nám povie zároveň veľmi veľa. Asi si teda nedajú robotu ani so svadbou a nebude to ktoviečo. Môžeme ich následne milo prekvapiť alebo im potvrdiť ich názor. Nenechajte sa však zmiasť, lacné svadobné oznámenia neznamenajú, že sú zlé alebo nekvalitné. V niektorých prípadoch to je práve naopak.

love-3581038_1920

Oznámenie hovorí o tom, že sa títo dvaja mladí, či starší ľudia rozhodli pre veľký krok a vás tam chcú mať pri sebe, aby ste ich v ich veľkom kroku podporili.

people-2606028_1920

Svadbu máte len raz za život a preto si doprajte tie pravé svadobné oznámenia, ktoré za to stoja. Jeden dizajn, ktorý potom použijete aj na menovky, zasadací poriadok, svadobné menu alebo hocijaké iné tlačoviny, ktoré sa rozhodnete na svadbe použiť. Jednotný dizajn z vás budú robiť dokonalým párom. Možno si to niektorí ľudia nevšimnú, no na tom nezáleží. Všimli si už svadobné oznámenia, pretože práve to si mnoho ľudí obzerá najviac. Na svadbe je toho na nich veľa, ale pred svadbou držia v rukách iba tieto kartičky, ktoré ich pozývajú na tú veľkolepú slávu a zábavu.

Na svadobných oznámeniach záleží. Nenechajte sa opantať inými starosťami a keď náhodou nestíhate, radšej ich zverte do rúk iným, ktorý sa o ne postarajú, čo najlepšie ako budú vedieť.