Spoľahnúť sa kvalitu práce profesionálov môžete na 100%

Medzi službami nájdeme najrozličnejšie druhy činností, niektoré dosť nezvyčajné, no upratovanie už patrí k bežnej ponuke firiem, ktoré ho u nás prevádzkujú a ponúkajú aj 24 hodín denne, teda sú k dispozícii nonstop, a to nielen počas pracovných dní, ale využívať ich môžeme aj vo sviatočné či voľné dni. Spoločnosť GRANT patrí k nim, začala už v roku 1995 a funguje dodnes.

Každý priestor musí byť čistý

Gazdinky sa nemusia obávať, že ich domácnosť nebude uprataná tak ako by si to urobili ony samy, firma garantuje spoľahlivosť, kvalitu, ale aj diskrétnosť, ak o to požiadajú. Za obdobie fungovania na trhu získala firma GRANT dostatok skúseností, ale aj zákazníkov, ktorí dokážu ich služby oceniť a využívajú ich opakovane. Majú totiž odborne vyškolených pracovníkov, ktorých pred začatím prác oboznámia s technológiou, ktorou budú práce vykonávať, s druhom pracovných úkonov, a tiež predpismi a bezpečnosťou práce.

Služby, poskytované v rámci pravidelného upratovania:

-čistenie kobercov

-tradičné upratovacie práce

-chemické čistenie podláh

-čistenie čalúneného nábytku

-strojové čistenie priemyselných podláh

-umývanie okien

GRANT ponúka pravidelné upratovanie firiem a organizácií, priemyselných hál či expresnú dezinfekciu akýchkoľvek priestorov, ale aj čistenie kobercov. Cena za ich služby by však nemala byť jediným kritériom , ale dôraz by sme mali klásť na profesionálny prístup a kvalitu vykonanej práce. Vyškolení pracovníci sú pripravení vykonať všetko podľa vašich predstáv a dohody, či už hladam upratovacku spisska nova ves ich potrebujete na upratanie domácnosti, kancelárie alebo iných priestorov.

Zasiahnuté priestory je nutné dezinfikovať

Pravidelné upratovanie zahŕňa práce:

-umývanie podlahových krytín

-vysávanie kobercov

-leštenie nábytku

-umývanie kuchynských spotrebičov

-umývanie obkladov a sklenených plôch

-upratovanie kúpeľní a sociálnych zariadení,

-vysypávanie odpadkových košov či popolníkov

-doplnenie toaletných a hygienických potrieb, doplnkov a pomôcok sociálnych zariadení