Sklenené dvere na mieru – prvok moderného dizajnu

Sklo je veľmi moderným a vďačným materiálom, ktoré sa v modernej architektúre dneška používa viac a viac. Sklo nie je už len jemným, krehkým materiálom. Moderné technológie dokážu vytvárať aj tvrdené bezpečnostné sklo, ktoré je veľmi trvácne a odolné, dokonca sa stáva trvácnejším než niektoré bežné materiály. Z takéhoto tvrdeného skla sú vyrábané aj sklenené dvere na mieru v našej firme.

Pokiaľ ste sa rozhodli použiť do svojho interiéru práve sklenené dvere, dajte si ich zhotoviť na mieru, presne podľa vášho zadania a preferencií. Pri konzultácii s našimi odborníkmi preberieme všetky podrobnosti ešte predtým, než sa začne s realizáciou stavebných alebo rekonštrukčných prác. Realizácia a montáž sklenených dverí na mieru bude tak potom jednoduchšia a bezproblémová.

Sklenené svere v interiéri

Prevedenie sklenených dverí na mieru

Sklenené dvere môžu byť veľmi pekným a vkusným moderným prvkom v každom priestore. Dodávajú priestoru otvorenosť, vzdušnosť, voľné prúdenie energie a optimálne opticky zväčšujú priestor. Sklo môže byť číre, matné i pieskované s vytvorením rôznych vzorov tak, aby zapadlo do vášho interiéru, alebo naopak, aby vyniklo vo vašom interiéri.

Podľa vášho interiéru si aj vyberte vhodné prevedenie a vhodný vzor na sklenené dvere. Pokiaľ si neviete sami rady, neváhajte sa obrátiť na nás, radi vám na konzultácii poradíme a nájdeme to najvhodnejšie riešenie na mieru práve pre váš priestor.

Aké sklenené dvere si nechať na mieru vyhotoviť ?

Sklenené dvere, ktoré si chcete na mieru nechať vyhotoviť, môžete zvoliť z niekoľkých druhov. Klasické otváracie sklenené dvere sú osadené na pántoch. Okrem pieskovania môžete mať otváracie dvere s grafickou fóliou alebo priamo s potlačou na sklo, takže naozaj sa na nich dá vytvoriť takmer akýkoľvek vzor.

Špecialitou v modernom priestore sú sklenené posuvné dvere, ktoré okrem benefitov presklenia prinášajú aj praktické ušetrenie priestoru v miestnosti, keďže dvere sa dajú prakticky zasúvať a odsúvať a nezaberajú priestor navyše. Sú dokonalým moderným dizajnovým prvkom a ak sa vám do interiéru zmestia a hodia, určite ich odporúčame. Dodajú každému priestoru okrem moderného vzhľadu aj luxusný šarm. Opäť vám ich radi navrhneme na mieru, presne podľa vašich parametrov v priestore.

Ďalšou možnosťou sú sklenené dvere na mieru do obložkovej zárubne. Obložková zárubňa sa dá nasadiť priamo na steny alebo na už existujúce zárubne, nie je tak potom potrebné búranie. Sklenené dvere na mieru v oblokovej zárubni predstavujú jedinečný dizajnový prvok. Mnohokrát dodávajú priestor aj pre umelecké vyjadrenie. Kedysi sa obložkové zárubne vyrábali napríklad z dreva, dnes už sa používajú iné materiály.

Posuvné sklenené dvere na mieru

Prečo si dať zhotoviť sklenené dvere na mieru ?

  1. Každý priestor je jedinečný a vyžaduje individuálny prístup.
  2. Ak ste fanúšikom originality a luxusného dizajnu, preferujete jedinečnosť a originalitu na mieru, bude vás tešiť po celý rok.
  3. Na konzultácii odporučíme jedinečné prevedenia a poradíme s dizajnom.
  4. Pre bezproblémovú montáž a osadenie sklenených dverí.
  5. Ak máte jedinečné priestory a chcete ich doplniť jedinečným prevedením sklenených dverí, dajte si ich navrhnúť a vyrobiť na mieru.
  6. Ako dlhodobá investícia do kvalitne zhotoveného interiéru je realizácia sklenených dverí na mieru ako stvorená.
  7. Jedinečný interiérový dizajn s individuálnymi prvkami pre každý priestor, aby vznikol jedinečný a elegantný dojem a priestor s voľne prúdiacou energiou a presvetleným prepojením miestností.

Ak ste sa pre zhotovenie dizajnových alebo jednoduchých sklenených dverí na mieru už rozhodli, neváhajte nás kontaktovať kedykoľvek pre ďalšie informácie, konzultáciu alebo priamo cenovú ponuku. Radi vám poradíme.