Plastové obaly a prepravky

Slovenská spoločnosť PK Group s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou, predajom a sprostredkovaním najrôznejších plastových obalov a pomôcok na ľahšiu prepravu potrebnú predovšetkým v rámci fungovania priemyselných odvetví a zón. Táto spoločnosť sídli v Šaštíne a na ich internetovej stránke, ktorá je veľmi prehľadná, organizovaná a ihneď na prvý pohľad veľmi príjemná a estetická, môžete nájsť skutočne široký záber výrobkov, ktorým sa venujú. Neváhajte ich kontaktovať, pokiaľ zháňate odolné plastové prepravky boxy, podvozky pod prepravky, v rámci ktorých možno zohnať i plastové vozíky pod prepravky, nerezové vozíky pod prepravky, kovové vozíky pod prepravky či príslušenstvo pre vozíky, akými sú prístrojové kolieska, plastové rámy alebo stohovací vozík pre podvozky.

kolieska

Na svoje si isto prídete na internetovom odkaze https://www.pkgroup.sk/prislusenstvo-pre-voziky/ . Táto pôvodom slovenská spoločnosť sa taktiež zaoberá plastovými sudmi, nádobami na odpad, barelmi, kanvami, nádobami a príslušenstvom pre už spomínané barely, kanvy i sudy. Na svoje si zaručene prídete aj v prípade, že postrádate prvoakostné termoboxy pre prepravky, gastronádoby či príslušenstvo pre termoboxy. Plastové palety aj big boxy sú u nich rovnako k dostanie. Samostatnou, pomerne novou kategóriou u tejto spoločnosti sú pojazdné kolieska.

nákupní košík

Vybrať si môžete celkom z deviatich možných druhov ako napríklad prístrojové kolieska, nerezové kolesá, nábytkové a dizajnové kolesá a podobne. Transportné kolieska sú v ponuke ako Supratech šedej farby, s hliníkovým diskom v šedej farbe, s oceľovým diskom v čiernej farbe, s plastovým diskom v čiernej farbe, s oceľovým diskom v šedej farbe, s plastovým diskom v šedej farbe, s hliníkovým diskom v čiernej farbe. Celkové množstvo typov transportných koliesok je osemdesiatsedem.