Účinky tantrickej masáže musíte pocítiť na vlastnej koži

Prekonávame sami seba, keď sa púšťame do skúšania adrenalínových disciplín, pri ktorých prežívame vzrušenie a potom sme plní zážitkov. Tieto pocity patria prevažne športovej oblasti, ale prežiť vzrušenie sa dá aj pri masáži, na mysli máme erotickú tantra masáž.

tantra

Možno nehľadáte sex na jednu noc, ale potrebujete prežiť niečo príjemné, dotyky, ktoré by vás hladili a vzrušovali zároveň, pri ktorých si dokonalo vyčistíte hlavu a prídete na iné myšlienky a zároveň si oddýchne aj vaše telo. Tantrické masáže pochádzajú z Ázie a aj u nás sa už udomácnili, takže si ich môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek na Slovensku, stačí si niektorý zo salónov nájsť na internetových stránkach a objednať sa minimálne jednu hodinu vopred. Pri objednávaní si zároveň vyberte aj tantra masaze dievča a druh masáže, ktorý by ste chceli vyskúšať, ponuka je pestrá, takže máte z čoho vyberať.

Masážne salóny však neposkytujú sexuálne služby a neobslúžia ani ľudí s kožným či vírusovým ochorením, tiež opitých či pod vplyvom omamných látok. Na úvod návštevy vás bude čakať šálka čaju alebo kávy, vybraté dievča vám umožní osprchovať sa a prezlečie vás do sárongu. Potom už môže začať rituál masáže, o ktorú ste mali záujem. Klasika, special, body, couple, magic či masáž lingamu a mnoho iných druhov čakajú len na to, že sa pre ne rozhodnete a užijete si ich fantastické účinky.

masážne pomôcky

Dievčatá pracujú na profesionálnej úrovni a maximálne diskrétne, sú šikovné a ich dotyky vás dostanú až na vrchol rozkoše. Na masírovanie využívajú aj ústa, prsia či celé telo, ktorými vás dráždia aj na intímnych častiach tela. Vy nemusíte robiť nič, iba sa uvoľniť a vychutnávať si každý dotyk, nechať sa rozmaznávať, aby bol váš prežitok čo najintenzívnejší. Po skončení rituálu sa opäť môžete osprchovať a chvíľu si oddýchnuť. Pri odchode zo salóna vás obdarujú malým darčekom a rozlúčia sa s vami pozdravom „namaste“.