Ready-made spoločnosti

Možno ste sa stretli s pojmom ready-made. Ide o novozaložené spoločnosti, ktoré vznikli za účelom následného predaja ready made sro https://ezmluva.sk/predaj-s-r-o. Svojim novým majiteľom ponúkajú možnosť začatia podnikania prakticky ihneď od podpisu zmluvy a samozrejme po splnení niekoľko formalít.Keďže sú to novovzniknuté spoločnosti, tak je pochopiteľne, že spoločnosti nemajú žiadne predchádzajúce skúsenosti so žiadnymi podnikateľskými činnosťami.

Ready-made

Ready- made spoločnosti predstavujú novú možnosť, ako začať, čo v najkratšom čase a za priaznivých podmienok podnikať. Oproti založeniu novej spoločnosti majú veľkú výhodu práve v časom benefite, kde za krátky čas už môžete realizovať svoje podnikateľské činnosti. Kým pri založení novej spoločnosti s ručením obmedzeným musíte prejsť niekoľkými podstatnými krokmi, ako je zápis spoločnosti do obchodnom registri či vydanie živnostenských oprávnení. Pri ready-made to absolvovať vôbec nemusíte keďže tieto záležitosti, ktoré by vás mohli potrápiť už vybavené dávno majú. Iste viete, že pri zakladaní novej spoločnosti potrebujete disponovať finančnou sumou základného imania celej spoločnosti, ktorá je vo výške 5000€ ready-made spoločnosti majú už základné imanie splatené tak pripadne 5000€ ktoré ste mali pripravené si môžete odložiť alebo ich použiť vo vašej nadchádzajúcej podnikateľskej činnosti, kde ich určite budete mať, kde rozumne využiť.

Ready-made

Okrem finančnej záležitosti, ktorú iste ušetrite ak sa rozhodnete pre inovatívnu možnosť akou ready-made spoločnosti iste sú ušetrite aj niečo, čo sa pokladá v dnešnej dobe za oveľa cennejšie a dôležitejšie, ako sú peniaze, a to čas. Áno môže to znieť, ako staré známe klišé ale verte, že je tomu rozhodne tak. Už niekoľkokrát tu bola spomenutá zásadná časová výhoda oproti založeniu novej spoločnosti. Novú spoločnosť s ručením obmedzeným si dokážete založiť za približne mesiac. Ready-made máte už za 8 dni a môžete sa venovať vašej priorite, pre ktorú ste sa rozhodli zaobstarať si spoločnosť ready-made.