Podpora slovenskej ekonomiky

So začiatkom nového roka sa musíme pripraviť na to, že viaceré slovenské spoločnosti, firmy, či prevádzky nás budú postupne opúšťať, pretože už nebudú mať silu a hlavne finančné prostriedky na to, aby utiahli ďalšie obdobie bez riadny zárobkov. Rozhodnutia obchodníkov, či firiem o tom, že končia nie sú ľahké, no viaceré už melú z posledného a naozaj nemajú na výber. Tak aspoň trochu podporme tie firmy a spoločnosti, ktoré sa na trhu udržiavajú zubami nechtami. Nie ľahko, ale dosť náročne.

model-5399229_1920

Podporiť domáci trh môžeš aj veľmi príjemnou činnosťou. Nevieš akou? Predsa tou najpríjemnejšou akú by si si mohol len želať. Domáci trh a ekonomika sa dá podporiť aj sexuálnou aktivitou – sexom, milovaním alebo akýmkoľvek iným názvom to nazveš, stále to bude to isté. Málokto by čakal, že aj takéto aktivity, teda služby sa dajú využiť a touto cestou aj podporiť. Malo by sa na to však tiež myslieť, pretože nielen cestovný ruch utrpel touto krízou, ale aj tieto nevinné dievčatá. Každý apeluje na to, že sa všetko zatvára a necestuje sa, ale tieto slečny, panie nikto nespomenie. Aj tie prichádzajú o drahocenné peniaze, z ktorých by mohli žiť. Ale hold, sú tu opatrenia a tak sa nedá. Musí živoriť a myslieť na to, že stále nevedia, či sa budú môcť vrátiť do svojho zamestnania naplno ako predtým a kedy to hlavne bude. Výdavky majú teraz, ale príjmy sú razantne priškrtené.

rose-5279940_1920

Takže keby si chcel podporiť tento trh s vynikajúcimi, ba priam blaženými službami, ktoré sú ti ponúkané, tak využi sex ponuky a príď. Pri následnom platení môžeš mať zo seba vynikajúci pocit, že si podporil domácu ekonomiku a tá sa ti isto vďačne odmení. Navyše si môžeš byť istý, že takéto podporenie domácej ekonomiky bude veľmi príjemné. Jedno z najpríjemnejších aké si mohol vo svojom živote zažiť. Veď čo by mohlo byť lepšie od sexuálnej aktivity? Snáď len máločo sa vyrovná takému niečomu.