Moderné rifle

Pekne sa obliecť môže každá z nás. Či už chudá, plnšia, mladšia alebo zrelšia žena. Aj bežné dámske jeansy dokážu vytvoriť krásny a zaujímavý outfit, vďaka ktorému sa stanete na ulici neprehliadnuteľná. Nie sú jeansy ako jeansy. Kvalitné jeansy je poznať už na prvý pohľad. Aj keď si možno myslite, že materiál rifloviny je jeden a ten istý a na prvý pohľad všetky rifle vyzerajú rovnako, nie je to tak. Kvalitné rifle sú hrubšie a výraznejšie. Dôležité je, aby ste sa pri kúpe zamerali najmä na kvalitu riflí. Radšej investujte do drahšieho kúsku, ako by vám malo visieť v skrini niekoľko párov nevyužitých, lacných, nekvalitných jeansov.

jeansy

Slim jeansy.

Asi najpopulárnejší strih jeansov sú práve slim. Prípadne ultra slim. Úzky strih jeansov od zadku až po členky vykúzli veľmi sympatickú postavu. Dokáže krásne zviditeľniť ženské nohy a v kombinácii s lodičkami vás aj výrazne predĺžia. Obľúbené sú taktiež slim jeansy s Push up efektom. Správny strih na zadku vám zvýrazní pozadie aj o niekoľko čísel. Mnohí si myslia, že na nosenie takéhoto strihu potrebujete dokonalú postavu. Opak je však pravdou. Úzky strih jeansov si môžu dovoliť aj plnšie postavy. Navyše slim jeansy sú veľmi ľahko kombinovateľné.

dámske jeansy

Široké jeansy.

Móda sa neustále vracia a aj keď sme si mysleli, že slim jeansy sú nestarnúca klasika, tento rok sa opäť vracajú do našich skríň široké jeansy. Vypasovaný zadok a široký spodok vám vytvoria krásnu ženskú postavu. Nemusíte sa tohto strihu jeansov vôbec báť. Skutočne ide o veľmi moderný, ženský strih, ktorý je IN. Pri širokom strihu jeansov však musíte dobre skombinovať aj vrchnú časť outfitu. Najviac sa k širokým jeansom hodia obtiahnuté roláky.

Hľadáte moderné a kvalitné dámske jeansy? Navštívte stránku bigstarjeans.sk a pozrite si aktuálnu ponuku dámskych, pánskych ale aj detských kúskov oblečenia, z ktorých si vyberie určite každý.