Autentickosť nuru masáží

Pojem nuru masáž je dosť neznámy pojem, pri ktorom si ľudia nevedia úplne presne predstaviť, ako takáto masáž prebieha a čím sa líši od klasických masáží, ktoré ľudia bežne navštevujú. Nuru masáž tantradiamond.sk je jedným z poddruhov – je to kategória známejších Tantra masáží. Tantrické masáže (alebo stratené Tantra masáže) vychádzajú zo staroindického filozofického smeru starého cez 2 000 rokov. Niektoré zdroje uvádzajú, že sa nejedná o dve tisícročia fungovania tantrizmu v spoločnosti, ale dokonca o celých päť tisícročí.

Nuru masáž

Tvrdia, že tantrizmus bol prísne ukrývaný v tajnosti a praktizovať, učiť a vyznávať ho mohla len určitá skupina ľudí – akýsi „vyvolení„. Tantrizmus ako taký je v súčasnosti skôr životným štýlom, ktorý berie sexualitu ako jeden zo spôsobov na dosiahnutie rovnováhy a božieho osvietenstva. Ľudská nahota je prirodzenosť, pohlavné splynutie muža a ženy – úžasne sa dopĺňajúcich protikladov, zas posvätný akt, ktorý má viesť ku konečnému, tak očakávanému vykúpeniu.

Nuru gél

Nuru masáž vychádza z tohto učenia. Je to energetický druh masáže, teda spočíva v prijímaní a odovzdávaní energie. Celý priebeh nuru masáže je podmanivý, pomalý a vábivý rovnako ako u Tantra masáží. Každý pohyb rúk či tela vyškolenej masérky je cielený a mierený tak, aby dopriala zákazníkovi čo najväčšie blaho. Nuru masáž je rovnako ako tantra masáž zameraná na uspokojenie zákazníka cez dotyky, a hoc sa to tak nie vždy javí, pohlavný styk medzi zákazníkom a jeho masérkou je pri nuru a tantra masážach striktne zakázaný.

Teda aký je rozdiel medzi nuru masážou a tantrickou masážou? Nuž, základom pre nuru masáž je spoločná sprcha, ktorá nie je pri tantre vždy podmienkou a pri nuru masáži sa taktiež využíva špeciálny nuru gél vyrobený z morských rias, ktorý má perfektné hydratačné vlastnosti. Nemá špecifickú vôňu, je rôsolovitý a čisto na prírodnej báze.